Yhteystiedot

Meillä on yli 20 toimipistettä. Löydä omalle lähin toimipiste ja kysy tarjousta!

Espoo

123tuulilasi.fi Espoo

Tiilenvalajantie 6, 02330 Espoo
Ma-Pe 8.00-17.00
09-23121773
kivenlahti@123tuulilasi.fi

Helsinki

123tuulilasi.fi Helsinki – Konalan Motor Center

Ristipellontie 25, Helsinki 00390
Ma-Pe 8.00-17.00
040 414 0123
helsinki@123tuulilasi.fi

Herttoniemi

123tuulilasi.fi Herttoniemi

Sahaajankatu 33 Helsinki 00880
Ma-Pe 8.00-17.00
040 123 9990
herttoniemi@123tuulilasi.fi

Hämeenlinna

123tuulilasi.fi Mobile Hämeenlinna

Eino Leinon katu 24, Hämeenlinna 13130
Ti 9.00 – työmäärän mukaan
0401239003
hameenlinna@123tuulilasi.fi

Jyväskylä

123tuulilasi.fi Jyväskylä

Palokankaantie 11, 40320 Jyväskylä
Ma-Pe 8.00-17.00
0401697076
jyvaskyla@123tuulilasi.fi

Kirkkonummi

123tuulilasi.fi Kirkkonummi

Sillankulma 15, 02480 Kirkkonummi
Ma-Pe 8.00-18.00
044 2388 111
046 6122 222
kirkkonummi@123tuulilasi.fi

Klaukkala

123tuulilasi.fi Klaukkala

Yrittäjäntie 8, Klaukkala 01800
Ma-Pe 8.00-16.00
0400234455
klaukkala@123tuulilasi.fi

Kotka

123tuulilasi.fi Kotka

Sutelantie 329, Kotka 48400
Ma-Pe 8.00-17.00
010 5084360
kotka@123tuulilasi.fi
Y-tunnus: 2673230-6

Kouvola

123tuulilasi.fi Kouvola

Pytäränkatu 6, 45130 Kouvola
Ma-Pe 8.00-17.00
045 134 4885
kouvola@123tuulilasi.fi
Y-tunnus: 2664460-5

Lappeenranta

123tuulilasi.fi Lappeenranta

Jukolankatu 1, 53500 Lappeenranta
Ma-Pe 8.00-16.30
lappeenranta@123tuulilasi.fi
0207939650

Lohja

123tuulilasi.fi Lohja

Tammirinteentie 1, 08500 Lohja
Ma-Pe 9.00-18.00
Lauantai sopimuksen mukaan
0400376492
lohja@123tuulilasi.fi

Loviisa

123tuulilasi.fi Loviisa

Ratakatu 10, Loviisa 07900
Ma-Pe 9.00-17.00
0401377776
loviisa@123tuulilasi.fi

Mikkeli

123tuulilasi.fi Mikkeli

Kaapelikatu 1, 50130 Mikkeli
Ma-To 8-17
Pe 8-16
Soita ja kysy tarjous / varaa aika!
045-6099188
mikkeli@123tuulilasi.fi

Nummela

123tuulilasi.fi Nummela

Ratastie 15, 03100 Nummela
Ma-Pe 8.00-16.00
0405715482
nummela@123tuulilasi.fi

Porvoo

123tuulilasi.fi Porvoo

Höylänlastu 4, Porvoo 06150
Ma-Pe 9.00-16.00
040 137 7776
porvoo@123tuulilasi.fi

Raisio

123Tuulilasi.fi Raisio

Tuotekatu 6, 21200 Raisio
Ma-Pe 7:30-17:00
Lauantaisin sopimuksen mukaan
044 231 8628
raisio@123tuulilasi.fi

Salo

123tuulilasi.fi Mobile Salo

Myllyojankatu 2, 24100 Salo
Auki sopimuksen mukaan
0400376492
salo@123tuulilasi.fi

Tammisaari

123Tuulilasi.fi Tammisaari

Kuljettajantie 8
Tammisaari 10600
Ma-Pe 8.00-17.00
019-2414900
raasepori@123tuulilasi.fi

Tampere

123tuulilasi.fi Tampere

Rantaperkiönkatu 1 C11 33900, Hatanpää
Ark 8.00-17.00
03-4331124
tampere@123tuulilasi.fi

Tuusula / Hyrylä

123tuulilasi.fi Tuusula

Sulantie 5D, 04300 Tuusula
Ma-Pe 8.00-17.00
040 140 9672
tuusula@123tuulilasi.fi

Vantaa

123tuulilasi.fi Vantaa
Tuulilasien yksittäis- ja tukkumyynti

Kuriiritie 19, Vantaa 01510
Ma-Pe 8.00-17.00
040 0258 161
info@123tuulilasi.fi

Y-tunnus: 2510236-1

Seuraa myös meidän somekanavia jotta pysyt ajan tasalla kaikista tapahtumista:

Autamme sinua hoitamaan autolasiongelmasi kaikissa Euroopan maissa.

123Tuulilasi on vakuutusyhtiöiden hyväksymä liike!