123Tuulilasi.fi Toimipisteet

Espoo

123tuulilasi.fi Espoo

Tiilenvalajantie 6, 02330 Espoo
Ma-Pe 8.00-17.00
09-23121773
kivenlahti@123tuulilasi.fi

Helsinki

123tuulilasi.fi Helsinki – Konalan Motor Center

Ristipellontie 25, Helsinki 00390
Ma-Pe 8.00-17.00
040 414 0123
helsinki@123tuulilasi.fi

Herttoniemi

123tuulilasi.fi Herttoniemi

Sahaajankatu 33 Helsinki 00880
Ma-Pe 8.00-17.00
040 123 9990
herttoniemi@123tuulilasi.fi

Hämeenlinna

123tuulilasi.fi Mobile Hämeenlinna

Eino Leinon katu 24, Hämeenlinna 13130
Ke-To 9.00-17.00
0401239003
hameenlinna@123tuulilasi.fi

Ideapark

123tuulilasi.fi Mobile Ideapark

Ruokosmetsänkatu 7A, halli 5 (TALLIPARK)
37570, LEMPÄÄLÄ
Ma-Ti 8.00-16.00
050 4711 866
ideapark@123tuulilasi.fi

Jyväskylä

123tuulilasi.fi Jyväskylä

Palokankaantie 11, 40320 Jyväskylä
Ma-Pe 8.00-17.00
0401697076
jyvaskyla@123tuulilasi.fi

Kerava

123tuulilasi.fi Kerava – Keravan Car Service

Alikeravantie 41, 04260 Kerava
Ma-Pe 8.00-18.00
040 137 1500
kerava@123tuulilasi.fi

Kirkkonummi

123tuulilasi.fi Kirkkonummi

Sillankulma 15, 02480 Kirkkonummi
Ma-Pe 8.00-18.00
044 2388 111
046 6122 222
kirkkonummi@123tuulilasi.fi

Klaukkala

123tuulilasi.fi Klaukkala

Yrittäjäntie 8, Klaukkala 01800
Ma-Pe 8.00-16.00
0400234455
klaukkala@123tuulilasi.fi

Kotka

123tuulilasi.fi Kotka

Sutelantie 329, Kotka 48400
Ma-Pe 8.00-17.00
0449 539 033
kotka@123tuulilasi.fi
Y-tunnus: 2673230-6

Kouvola

123tuulilasi.fi Kouvola

Pytäränkatu 6, 45130 Kouvola
Ma-Pe 8.00-17.00
045 134 4885
kouvola@123tuulilasi.fi
Y-tunnus: 2664460-5

Lahti

123tuulilasi.fi Mobile Lahti

Mestarinkatu 16, 15800 Lahti
Ma-La Sopimuksen mukaan (ei jatkuvaa päivystystä)
Lasien myynti + asennus ainoastaan sopimuksen mukaan.
Soita ja kysy tarjous / varaa aika!
045 2089 880
lahti@123tuulilasi.fi

Lappeenranta

123tuulilasi.fi Lappeenranta

Jukolankatu 1, 53500 Lappeenranta
Ma-Pe 8.00-16.30
lappeenranta@123tuulilasi.fi
0207939650

Lohja

123tuulilasi.fi Lohja

Tammirinteentie 1, 08500 Lohja
Ma ja To 8.00-17.00
0400376492
lohja@123tuulilasi.fi

Loviisa

123tuulilasi.fi Loviisa

Ratakatu 10, Loviisa 07900
Ma-Pe 9.00-17.00
0401377776
loviisa@123tuulilasi.fi

Mikkeli

123tuulilasi.fi Mobile Mikkeli

Uusitie 8, 50600 Mikkeli
Ma-La Sopimuksen mukaan (ei jatkuvaa päivystystä)
Lasien myynti + asennus ainoastaan sopimuksen mukaan.
Soita ja kysy tarjous / varaa aika!
045-6099188
mikkeli@123tuulilasi.fi

Nummela

123tuulilasi.fi Nummela

Ratastie 15, 03100 Nummela
Ma-Pe 8.00-16.00
0405715482
nummela@123tuulilasi.fi

Pori

123tuulilasi.fi Mobile Pori

Sammontie 15 28360, PORI
Ke-To 9.00-17.00
pori@123tuulilasi.fi
040 0326 840

Salo

123tuulilasi.fi Mobile Salo

Myllyojankatu 2, 24100 Salo
Avoinna sopimuksen mukaan
0400376492
salo@123tuulilasi.fi

Tampere

123tuulilasi.fi Tampere

Sellukatu 1D Tampere 33400, Lielahti
Ark 8.00-17.00
041 701 2391
tampere@123tuulilasi.fi

Tuusula / Hyrylä

123tuulilasi.fi Tuusula

Sulantie 5D, 04300 Tuusula
Ma-Pe 8.00-17.00
040 140 9672
tuusula@123tuulilasi.fi

Vantaa

123tuulilasi.fi Vantaa
Tuulilasien yksittäis- ja tukkumyynti

Kuriiritie 19, Vantaa 01510
Ma-Pe 8.00-17.00
040 0258 161
info@123tuulilasi.fi

Y-tunnus: 2510236-1

Seuraa myös meidän somekanavia jotta pysyt ajan tasalla kaikista tapahtumista:

Autamme sinua hoitamaan autolasiongelmasi kaikissa Euroopan maissa.